| anonim_4396 a întrebat:

tocmai am intrat la mate info intensiv, si as vrea sa va intreb cu e aici, e greu, cate ore fac, la info ma tem ca nu prea am facut in generala, cel mai bun raspuns dau funda happy

2 răspunsuri:
| Pau17 a răspuns:

Logic ca e greu. ai 5 ore pe saptamana de matematica, 4 de fizica, 4 de romana si vei face si informatica. Daca inveti nu iti va fi greu.

| unpunctpeharta a răspuns:

Si eu sunt la acest profil si nu este greu, bineinteles daca inveti. Ai 4 ore de info, 4 de mate, 3 fizica, 2 chimie, 2 biologie si 2 de TIC.