| alma2013 a întrebat:

Buna tocmai am terminat clasa a 11 a si m-am ca dupa terminarea liceului sa dau la resurse umane dar nu stiu ce materii sunt de baza aclo si cam in ce domeniu pot lucra dupa terminarea studiilor si mai important ce medie trebuie sa iau la bac si mai vreau a sti daca se gaseste asa ceva in Craiova daca aveti idee lasati-mi un link

vreau daca se poate raspunsuri cat mai rapide. multimesc!

1 răspuns:
| Mikutza_Ralucutza_1998 a răspuns:

Deci trebuie sa te bazezi pe biologie pe tot ce ai invatat din clasa a 5-a pana in prezent sa incerci sa inveti logic nu mecanic cuvant cu cuvant si sa ai incredere in tine.