| anonim_4396 a întrebat:

Toti spun ca la bio-chimie este greu, este adevarat? FUNDA :d

Răspuns Câştigător
| CorixZambestePentruTine a răspuns:

Buna! Si eu am intrat tot la bio chimie. Parerea mea este ca nu e chiar asa greu,nu este cel mai greu profil, fiind diferit doar pentru ca faci mai multa biologie, chimie si fizica. Cand am ales profilul m-am gandit de 2 ori inainte.Am pus oarecum intr-o balanta dezavantajele si avanajele acestuia. Si am ajuns la concluzia ca aici e locul meu.adica,daca stam bine si ne gandim,fiecare profil este greu. unul mai putin,altul mai mult, dar la oricare inveti carte, daca chiar vrei. Asta e strict parerea mea. Sper sa te ajute.happy

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Depinde cat de pregatit esti!

| cslx a răspuns:

Ii greu daca nu inveti. Dupa mine ii cel mai bun profil din toate. Alt profil mai bun decat bio-chimie nu este:X

| MyKandreea98 a răspuns:

Pai daca vrei sa inveti nu este greu dar daca nu inveti normal ca e greu.mie nu mi se pare. funda?big grin

| smile_9164 a răspuns:

Buna.depinde daca inveti si esti destul de concentrat pe carte nu cred ca va fi greu deloc mai ales daca iti place biologia, chimia si fizica...incearca si vei vedea...Bafta oricum