| Addiinnaa a întrebat:

Buna TPU.
Acum cateva ore am aflat liceul unde voie intra. Am fost foarte dezamagita.Imi mai trebuiau 2 sutimi si din cauza neatentiei mele de la examen am stricat tot. Am intrat la filo, la liceul in care am stat 8 ani. E un liceu bun, dar eu voiam la mate-info la unul cu mult peste. Oare ma pot transfera in clasa 10-a? Adica ma gandesc filologie- mate'info?!

3 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Poti dupa primul semestru, dar iti trebuie media mare, asa ca invata!

| xtembix a răspuns:

Da, te poti transfera in clasa a-10. Chiar si dupa un semestru o poti face.

| Cerby a răspuns:

Acum ce clasa esti? si daca esti a zecea ultima ta sansa ar fi sa te trasnsferi intre semestrul 1 si 2 sau daca ai norocul sa dai competentele(adc materile de baza de la mate-info) si sa te trasnsferi acum sau in semestrul 2