| justGirl19 a întrebat:

Am 15 ani, si am intrat in clasa a 9-a,boboc laughing)))))
Am vrut inca de mica sa intru la un liceu de arte pe profil de muzica cu voce,cand era vremea de dat probe toata lumea zicea sa nu ma duc pentru ca nu pot sa fac nimic in viata cu muzica,asa ca am ales un profil pedagogis,educatoare,probele le-am luat dar nu am avut medie.
In continuare am ales un liceu cu profil economic,liceu in care se fac si activitati extrascolare.

Eu imi doresc foarte mult sa devin psiholog. Pot ca de de pe un profil economic sa dau la facultate de psihologie, sau trebuie sa am alta specializare pe profil mai bun sa pot intra la acea facuyltate?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune!

| justGirl19 explică (pentru bursuc001):

Sper sa intru, mai am 4 ani.Dar si nota din bac conteaza.

Multumesc! :* happy

| bursuc001 a răspuns (pentru justGirl19):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

3 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Toată lumea întră la psihologie.