| Ursu_Razvan_1994 a întrebat:

am dat bac-ul anul trecut si prima si a2a sesiune si am luat Romana:6.00,Mate:6.40,Biologie:5.40...vreau sa dau si anul asta si sa-l iau odata...pot da marire de medie?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

La ce-ti trebuie bac daca habar n-ai?

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru CautNume):

La ce-ti mai trebuie creier daca? intelegi tuwinking

| CautNume a răspuns (pentru Ursu_Razvan_1994):

Nu cred ca esti in masura sa-mi spui mie asa ceva, avand in vedere ca nu stii nimic despre mine si despre orice materie.

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru CautNume):

Si nu cred ca ti-am cerut tie personal parerea ci doar am pus o intrebare la care asteptam un raspuns pe masura...nu o alta intrebare. Ocupa-ti timpul cu altceva mai bunwinking

| CautNume a răspuns (pentru Ursu_Razvan_1994):

La ce ma asteptam si eu nu stiu, ce puteai sa mai zici cand cineva are dreptate si tie nu-ti convine.

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru CautNume):

Bine,cum spui tu, acum te rog hai sa nu facem aici chat pentru ca e de prost gust! Multumesc si o seara placuta!

| ღAnonimღ a răspuns:

Nu ar fi mai simplu sa te apuci de invatat?

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru ღAnonimღ):

Am invatat si invat la bio de cand am picat bacul...aspir la un 9/8.big grin

| marinelaella a răspuns:

Pai trebuia atunci sa faci contestatie la o anumita materie si poate ti-ar fi ridicat nota cu cateva sutimi incat sa-ti iasa media 6:00 si sa promovezi. Acuma, te sfatuiesc sa te inscrii la romana si sa dai bac-ul la romana ca e mai usoara decat mate si bio. Dar fii atent, ca din momentul in care te inscrii in bac la o anumita materie, nota pe care ai avut-o ti se anuleaza si ramane asta pe care o vei lua.

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru marinelaella):

Eu doar vreau sa fiu sigur ca nu trebuie sa dau din nou la toate 3... daca nu am luat anul trecut.nici in prima nici in a2a.in a 2a sesiune am dat la bio si am luat 6.40, am facut contestatie si am luat 6.60.dar imi trebuia min 50 sutimi sa se ia in considerarehappy deci daca anul trecut am gafat-o anul asta nu am invatat degeaba numai la bio nu? vreau un 8/9 ca nu am facut-o din clasa a9a