| Max_Maxx_1995 a întrebat:

Am depus transferul de la un profil la altul si mi s a zis ca a fost aprobat. Din cate am inteles trebuia sa vin dupa 25 august sa ma intersez cand le dau, dar nu am fost..stiti cumva ce fac acum cand incep scoala? Le dau la inceputul scolii sau raman la vechea clasa?

Răspuns Câştigător
| Δna a răspuns:

Se pot da și la început. Și eu vreau să mă transfer de la un profil la altul și ciică e posibil și la început ( directoarea mi-a spus). Vezi tu