| GeorgelCelMare a întrebat:

Buna TPU.Am incheiat primult semestru in clasa 5 cu media 9 la matematica.In clasa noastra este o concurenta foarte mare.AM doi colegi care eu media 10. Vreau sa stiu daca media 9 este buna. Dau FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| giorgyana99 a răspuns:

Pai e buna daca doar la mate ai 9 si si ceilalti colegi cu 10 la mate au macar cate o medie de 9 poti fii sigur k o sa iei premiul 1 si app eu sem asta m-am rugat sa imi iese 9 k imi iesea 8 de o fost detreaba profu ork ii ff buna media si locul 2 e bun k eu am luat locul 2 cu 2 medii de 9 si 2 medii de 9.50 ork bravo si succes in continuare

3 răspunsuri:
| AnonimDD a răspuns:

Cu siguranta o sa dai funda celui care zice ca e buna, dar in opinia mea puteai mai mult si cred ca media 9 e de cacao.

| Luci2000 a răspuns:

Este buna in clasa a 5-a la mate e buna daca la celelalte ai numa 10 eff bine bv.

| GeorgelCelMare explică:

Am un profesor destul de bine pus pe ceea ce face