| FeaRRR a întrebat:

Am mai multe intrebari pentru voi, iar daca nu stiti nu raspundeti happy
1) Ce parere aveti de profilul TURISM SI ALIMENTATIE?
2)Ce matematica se face la acest profil? M2 sau M3? apropo sunt bota la matematica.
3)Mi-ati putea oferi un ORAR la acest profil?
Va multumesc mult tuturor happy Sa nu credeti ca am uitat de funditalove struck

3 răspunsuri:
| RockPassion94 a răspuns:

Hei :)
1.Profilul face parte in general din oferta de invatamant a liceelor economice.Am absolvit un astfel de liceu, insa in cadrul celuilalt profil, comert.E ok, daca-ti plac materiile.
2.M2 :) Si eu sunt praf la matematica, dar, cu chiu cu vai am reusit s-o "driblez" in acesti 4 ani:)))
3. Orar nu am cum sa-ti ofer, dar uite un link http://ro.scribd.com/......ehnologica
Sper sa-ti fie de ajutor;)

| FeaRRR explică (pentru RockPassion94):

Esti sigur ca M2? La Turism si Alimentatie? Unii mi-au zis ca M3 sad

| RockPassion94 a răspuns (pentru FeaRRR):

Sunt foarte sigura happy Anul acesta am dat baculwinking Este M2, filiera tehnologica.