| malexandra1234 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Sunt în clasa a 8-a şi vreau sa dau teza la geografie.Aş vrea, daca ştiti vreun site, sau daca aveţi voi, sa-mi daţi un document sau ceva fişier, cu tot ce trebuie sa ştii despre Carpaţii Orientali.
Vă mulţumesc!

1 răspuns:
| ??d? a răspuns:

Buna! Si eu sunt tot in clasa a 8. a si voi da tot la georafie teza. Abia ce mi-a predat si mie Carpati Orientali si meridionali. Insa iti recomand sa te uiti pe wikipedia, acolo esye tot ce trebuie sa stii despre ei.
http://ro.m.wikipedia.org/wiki/Carpa%C8%9Bii_Orientali
Succes la teza! Sper ca te-am ajutat! :o3