| silvia_6779 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de putin ajutor pentru un proiect la engleza imi trebuie un subiect interesant despre orice dar nu am idee ma puteti ajuta va rog cu ceva legende sau curiozitati sau orice ce as putea prezenta? Multumesc!

3 răspunsuri:
| manke a răspuns:

Uite un site de curiozitati: http://www.poftim-cultura.ro. Incearca aici.

| IrOnHiDe a răspuns:

Pai nu prea stiu... uite fa despre VLAD TEPES, se spune ca a fost vampir su asa ceva poti cauta p net date despre el, sper ca ti-am fost de folos

| izzybizzzy a răspuns:

Poti prezenta istoria muziciibatting eyelashes sper ca te-am ajutatbig grin