| Elenuțța123 a întrebat:

am nevoie urgent de un răspuns, trec in clasa a 12a in toamna, și vreau sa ma transfer la profil filologie, acum sunt la științe ale naturii, și vreau sa știu dacă o sa îmi fie foarte greu, și dacă pot lua bacul? Adică învăț și așa.dar vreau sa știu dacă e f greu si trebuie sa știu la istorie din urma sau nu.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

După trei ani de mate M2, biologie și alea-alea, schimbi macazul total? Merită?

| Elenuțța123 explică (pentru sierra1):

Pai asta e. ca nu știu ce sa fac, la biologie și romana ma descurc și iau note mari, la mate as face pregatire de un 5. ma gândeam ca dacă ma transfer o sa fie mai bine

| sierra1 a răspuns (pentru Elenuțța123):

Bio și română 7, mate 5 = bac luat

| Elenuțța123 explică (pentru sierra1):

laughing da, m-am hotărât, rămân aici

| sierra1 a răspuns (pentru Elenuțța123):

Bravo!