| Oanny a întrebat:

am trecut clasa a 10-a, mate info.Am citit undeva ca noile materii o sa fie psihologie si antreprenoriala. E adevarat? Si daca da in ce consta antreprenoriala? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Da este adevarat o sa aveti Psihologie si Educatie Antreprenoriala.
Educatie antreprenoriala - plan de afaceri. Va invata sa faceti un plan de afaceri cum sa o initiezi si cum sa ai succes, drepturile consumatorului, resurse umane. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| chrystyan21 a răspuns:

Te contrazic "Roscoveanu", anteprenoriala am studiat-o si eu care aveam profil de Tehnician veterinar

| FesCuDungi a răspuns:

Antreprenoriala la mate-info? nu prea cred! asta se face la economic(are legatura cu firmele, cum o infiintezi samd, tot felul de chestii de genul, in nici un caz cu mate-info) ai fost informata gresit! psihologie este posibil sa aveti!

| Cris16 a răspuns:

Buna!happyDa,e adevarat.La ATP inveti despre afaceri.Sunt si probleme si teorie. Sper ca am fost de ajutor si bafta la scoala!