| megabitus a întrebat:

Am o intrebare, ca sa dau la liceu la intensiv engleza trebuie sa mai dau un test, si daca dau cand ar trebui dat?

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Proba pentru limba straina a avut deja loc :
http://adevarul.ro/......index.html

| GigiManivela a răspuns:

Nu este adevarat. Daca vrei sa dai la filologie intensiv engleza, se da doar in vara. Daca vrei sa dai pentru mate-info intensiv engleza, ai doua posibilitati, una, dai in vara cu profesori de la alte scoli, sau, dai in toamna, inainte sa inceapa anul scolar cu profesori din scoala la care aplici. Dar trebuie sa fii sigura ca intri la acel profil, pentru ca daca nu, te baga la urmatorul profil.

FUNDA?