| daisy22 a întrebat:

Am o intrebare cam...ciudata! De ce stirile de la ora 19 incepe la ora 18: 58,atat pe protv,cat si pe antena1.Ca doar sunt 2 sau 3 minute diferenta.Cine stie Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Fatayou a răspuns:

Ca sa dea ce urmeaza adica informatiile pe scurt. funda?

7 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Ca asa e programul lor sau ca a durat un film/serial mai putin. Orice minut in plus sau in minus le strica tot si nu gasesc reclame sa puna laughing

| wizopo2 a răspuns:

Probabil din cauza diferentei de fus orar intre Bucuresti si celalte zone ale tarii. O fii vreo diferenta de cateva minute. Nu stiu daca zic bine.

| MrKid a răspuns (pentru wizopo2):

Zici prost. Daca vrei iti si explic de ce.

| TeKs2911 a răspuns:

Pai in cele 2/3 minute se prezinta stirile pe scurt!

| MrKid a răspuns:

Ele incep la ora 19:00 doar ca de la 18:58 pana la 19:00 da ce stiri urmeaza. Funda?

| Jodelle a răspuns:

Pai in primul rand stirile INCEP, ca-s mai multe, mai devreme pentru ca probabil ai tu ceasul mai inapoi.

| smer a răspuns:

Pai in cele doua sau trei minute se transmit stirile pe scurt