| Carolina1972 a întrebat:

Am o intrebare, daca pic anul asta bacul la o materie (istorie) cum procedez? Va mai fi o sesiune de bac? Sa daca iau la toate 5, dar nu imi iese media6 (si nu primesc diploma) cum procedez? crying

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Învață, iar dacă cazi o materie dai din nou în sesiunea următoare la acea materie.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu cate ore inveti pe zi?

| Carolina1972 explică (pentru Cosmin86):

3-4, este cand pot doar 2 ore happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Carolina1972):

Cam putin. Ar trebui 3-4 ore si asta 2 ani la rand, fara pauza.

| ywar a răspuns:

La cum ai scris intrebarea asta - sigur il pici la Romana! Si bine ar fi sa pici la tot sa va apucati de invatat. Habar nu aveti de ceva... totul la voi se face la misto si la intamplare. Picare placuta. Daca se joaca la pariuri picarea elevilor la bac, sa-mi spui! O sa pun sigur pe tine ca-l pici!

| Carolina1972 explică (pentru ywar):

Mersi? esti un dulce

| Tian44 a răspuns:

Fă să ai media 6.