| cristina7005 a întrebat:

am o intrebare legata de testele initiale/predictive: eu sunt bolnava si nu merg la scoala saptamana asta asa ca dau testele urmatoarea saptamana sau nu le mai dau sau imi pune nota mica direct? (raspundeti repede ca va dau fundita)

8 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Bonjour.
In primul rand, dai testele saptamana viitoare.Toata lumea trebuie sa le dea obligatoriu.
In al doilea rand, orice nota ai lua, nu se trece nicaieri, deci nu are cum sa iti dea nota mica direct.
In al treilea rand, useri raspund pentru a ajuta oamenii, nu pentru o amarata de funda care nici macar nu exista (asa vad eu treburile din perspectiva mea).

| AlleSeniorita a răspuns:

Nuuu...deci nu au dreptul sa faca asta, dar pregateste-te ca in prima zi le vei da, la orele care le ai in ziua aceea...

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Nu are voie. Decat daca te asculta.

| madalinaox a răspuns:

Nu iti pune apsent dar nu le mai repeti si nti pun e notta mica doar daca fac ei o exceptie
laughing

| cristina7005 explică:

Mdaa...si daca sa zicem ca as avea o profa de romana cam scorpie si ar vrea sa ne puna notele in catalog, ar fi posibil?

| luiza46 a răspuns:

Nu iti fa griji. testele initiale au fost asa...pentru nimic:nici nu se trec in catalog si daca nu le-ai dat, nu la-i dat.Ce este mai important:sanatatea sau scoala?

| Maduhhh a răspuns:

O sa dai testele deoarece este obligatoriu, fiecare elev da testele pentru a sti profesorul la sfarsitul anului daca ai avansat sau nu...big grin