| LoryZuzu1 a întrebat:

Buna ..TPU am o intrebare vreau sa devin invatatoare 1-4.Ce liceu trebuie sa fac ..si dupa liceu mai trebuie sa mai fac si facultatea? Funda...

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa faci un liceu pedagogic. Numai bine!

| Kerli a răspuns:

E destul sa faci un liceu pedagogic

| Koalass a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la un liceu unde se preda psihologia sau logica...e tot aia..trebuie sa fie profil socio-uman cum ar fi stiinte sociale deoarece se face logica iar apoi poti sa te duci la facultatea de psihologie si acolo faci primul an psihologie generala iar apoi alegi ramura pedagogie dar sa stii ca se intra cu medie peste 9 la facultatea de psihologie...si stiu foarte bine pentru ca si eu vroiam sa dau acolo dar m-am razgandit

| Kerli a răspuns (pentru Koalass):

Tu ai vrut sa dai la facultate? abia ai 15 ani

| Koalass a răspuns (pentru Kerli):

Da vroiam pe viitor sa ma dau la psihologie