| mindyabusiness a întrebat:

Am o problema. Acum 2 ani am luat o carte de la biblioteca. Si trebuia sa o aduc înapoi dar nu știu unde dracu l-am pus. Ieri am primit o scrisoare ca trebuie sa aduc cartea înapoi. Nu găsesc nicăieri cartea și m-am uitat cam cât costă și era 6.70 de lei. Astăzi mă duc să vorbesc cu doamna bibliotecara...

1 răspuns:
| ZippiAndrei a răspuns:

Si care e intrebarea? Cu ce vrei sa-ti raspundem? Deja ti-ai raspuns tu singur laughing Oricum, bafta!