| Bubulet a întrebat:

Buna TPU.am o problema grava.acum cateva zile un baiat mi-a dat o poza pe mess. dar de fapt este un program cu care intra la mine in pc... face ce vrea. ce pot face ca sa scap de el? multumesc de ajutorhappy

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe my computer\proprietati\setari la distanta\debifezi se permit conexiunile...\bifezi nu se permit conexiuni la acest computer

11 răspunsuri:
| Nomoreregretstb a răspuns:

Paiiii nu stiu ia-ti alt calculator

| camon12 a răspuns:

laughing)rolling on the floor pai sterge poza respectiva asa procesul lui nu va mai functiona!happySimplu!

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Pai:trebuie sa-ti iei alt program si sa-ti schimbi complet tot e e in calculator

singura solutie

| eusix a răspuns:

Aiurea,dar nu e o poza,e un program logmein parca, si mai sunt si altele, in fine sterge programul dezinstaleazal si sigur vei scapa de elbig grin

| Claudiu2011 a răspuns:

Schimba windows ca numai ai ce face doar daca ai ip dinamic.acel program care iti umbla se numeste radmin.de cate ori ai pc deschis poate sa ti umble in el.schiimba windows adica reformateaza cheama pe cineva care stie. sa l reformateze.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna,asta mi s`a intamplat si mie.Eu i-am dat ign acelei persoane si am sters acea"poza" si am dat restart la pc si gata.am scapat de eltongue

| Bebelushaa_7158 a răspuns:

Incearca sa dezactivezi programul.

| Deeya_7785 a răspuns:

Cred ca e un program de care stiu. teamviwer5 sau 6.cumva asta? daca e asta du-te in control panel si dezinstaleaza-l de acolo sau cauta-l in bare jos daca e deschi si inchidel ca nu poate intra daca e inchiswinking

| Bubulet explică:

L`am dezinstalat team viwer dar tot intra si in legatura cu poza eu stiu ca o salvasem pe ecran dar acum nu mai e acolostraight face

| Căpşunnă a răspuns:

Deci dai clic dreapta pe respectivul program,, poza,, si deletewinking

| Eu_3289 a răspuns:

Baga iar windowsul