| fetitzaqfitze a întrebat:

Am o verisoara si este in clasa a 8-a vrea sa se duca in cadrul armatei...Dar liceul este prea departe de ea.Am auzit ca este la Alba-Iulia.Ea este din Gorj.Daca termina alt liceu poata sa se duca dupa aceea? Ce probe va da? Va multumesc anticipat. Fundahappy

1 răspuns:
| Generalul a răspuns:

Da, poti urma ce specializare vrei dupa liceu. Cine stie, poate pana atunci o sa isi doreasca altceva, sau ceva apropiat cum ar fi Academia de Politie sau Scoala de Subofiteri...