| ella1515 a întrebat:

am si eu o intrebare.sunt clasa a10a intru in toamna a11a si am ramas la matematica am avut niste probleme ma rog.corijentele se dau intre 29-2 septembrie? ca am auzit ca si pe 10-12 august sau ceva de genu.si nu stiu cand e sigur

2 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

De ce toata lume zice "corijent" cand de fapt se zice CORIGENT? Frate inteleg de ce ai ramas.si eu te-as fi lasat cel putin la romanawinking

| TheStreetBoy a răspuns:

Corigenta se da in luna septembriewinking
Ca sa afli exact ziua trebuie sa te interesezi la liceu tau, intreaba-ti diriginta/ele, directoru' etc. big grin
Sper ca te-am ajutatwinking