| ioanaaaa21 a întrebat:

TPU am tot vazut ca la intrebari majoritatea pun funda sau fundita ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Fundita=raspunsul considerat castigator.Aceasta se da persoanei care consideri ca ti-a raspuns corect dand click dreapat pe acea fundita si gata. Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca un anumit user primeste fundita de la cel ce intreaba, inseamna ca acel user care a primit fundita a raspuns corect sau i-a fost folositoare intrebarea celui ce a pus intrebarea.
O zi buna! happy

| Laurici :x a răspuns:

Funda o primesti atunci cand raspunsul tau este catalogat drept unul folositor, sau este cel asteptat de cel care a pus intrebarea! Funda o primesti pentru un raspuns bun! Funda inseamna raspunsul castigator la o intrebare, cel ce i-a fost intr-adevar de folos celui ce a postat intrebarea! succes la adunat cat mai multe fundite!

| Zoki a răspuns:

Funda se mai numeste raspuns cistigator. Se afla in partea dreapta a fiecarui raspuns. apropo... funda?

| tomas_1123 a răspuns:

Ca declara raspunsul castigator si cel care primeste funda, primeste si un anumit nr de puncte
Deci, fundahee hee?

| 구미호 a răspuns:

E atunci cand feliciti un raspuns, si ca in semn de fericire premiul e multe puncte si o fundita draguta, asta inseamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti cea mai slaba

| madalinaeu a răspuns:

Adica daca mai multe persoane iti raspund tu trebuie sa alegi cel mai bun raspuns. mai jos de raspuns srie ceva de genul declara raspunsul castigator dai doar click si atat... te rog... da-mi si mie o funda pentru ca ti-am raspuns nu costa bani!

| catalina453 a răspuns:

Fundita o plimesti cand raspunzi corect la o intrebasi si o dai cand consideri tu ce ti-a raspuns cineva corect.pe parcursul timpuluivei aduna multe fonte ca si ceilalti utilizatori.pentru a acorda fonte trebuie sa apesi pe fonta din dreapta raspunsului castigator.succes!