| MmarinaMadalina a întrebat:

Am trecut clasa a8a si deja trebuie sa ma gandesc la ce liceu vreau sa intru.Si as vrea sa stiu ce ore se fac la profilul Stiinte ale naturii si la profilul Industrial.

Răspuns Câştigător
| Firry a răspuns:

Saluuthappy
Eu sunt la Stiinte ale naturii. vin pe clasa a 10-a
Mie mi se pare cel mai exilibrat profil...
Intreadevar... chimia, fizica, romana, matematica si biologia sunt esentialele... Insa daca te ti bine de la inceput. Totul va fi ok!
Peace!

2 răspunsuri:
| adelina_5429 a răspuns:

Pai stinte ale naturii se bazeaza pe matematica, romana, fizica, biologie, chimie... daca iti place chimia, mate si fizic baga'te daca nu nubig grin ca e foarte greu

| adelina_5429 a răspuns:

Pai stinte ale naturii se bazeaza pe matematica ,romana, fizica ,biologie,chimie...daca iti place chimia , mate si fizic baga'te daca nu nubig grin ca e foarte greu