| Lexus_Paralex_1965 a întrebat:

As vrea sa dau la o facultate de informatica/calculatoare dar nu sunt la un profil de informatica intensiv si as vrea sa studiez in plus lucruri care ma vor ajuta la facultate si chiar la locul de munca. Ce ar trebui sa invat?

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi niste carti de info de liceu si sa le studiezi singur acasa, sunt si teorie si probleme rezolvate acolo. Noi la scoala le folosim pe cele de la Editura Donaris, dar poti sa iei orice alta editura, poate gasesti la colegii care au temrinat anul trecut si nu mai au nevoie.

| o1cristina a răspuns:

Vezi aici http://bit.ly/1IE1CDy carti care sigur te vor ajuta daca esti autodidact. Este o culegere de teste grila pe care e bine sa o ai ca sa iti testezi nivelul. Azi, inca sunt la reducere.