| yyy0913 a întrebat:

As vrea sa imi fac inscrierea la liceul Lazar Edeleanu Ploiesti pe profil : industie alimentara! Ce as putea sa ies dupa terminarea liceului?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Si eu sunt din Ploiesti si iti recomand liceul 32 de la sud are ca profil turism si alimentatie care iti ofera mai multe perspective dupa liceu:

bucatar, ospatar, vanzator, dar si ghd turistic, camerista, receptioner.
Acest profil de turism si alimentatie se regaseste si-n liceul meu Sf Apostol Andrei, daca tu crezi ca nu ai medie pentru liceul nr 32

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Bucatar, ospatar, vanzator.

| neutrino a răspuns:

Somer sau vanzator.

Răspuns utilizator avertizat
| KaterinaРомановский a răspuns:

Ai putea merge mai departe si la faculte pe profilul asta si sa castigi foarte multi bani ca inspector OPC. Ignora restul raspunsurilor, sunt niste idioti!