| Hallen a întrebat:

Buna TPU happy!
As vrea sa ma transfer in alt liceu! Si daca sunteti amabili sa imi explicati si mie cum si ce trebuie sa fac, va rog! Eu sunt pe profil de protectia mediului si as vrea sa ma transfer pe profil de comert. Dau fundita.Va multumesc:*!

3 răspunsuri:
| csintalan a răspuns:

Se poate.
Mergi la scoala la care vrei si ceri acceptul conduceri (daca te primesc, au locuri in calasele respective, ca efectiv la numar) vii cu acceptul a scoala la care esti si iti ceri dosrul.

| virusake a răspuns:

O pui pe maicata sa vorbeasca cu secretarele si o sa ii explice ce si cum.

In timpul anului e cam nasol. La primul consiliu. Toti profesorii tai o sa fie intrebati daca vor asta sau nu. In mare parte, ei accepta, dar incepe lumea sa te cunoasca... laughing

| danielamadalina3 a răspuns:

Esti din Timisoara?

Esti la SIlvic?