| Crisuu20 a întrebat:

As vrea sa stiu daca voi ati merge intr-o excursie la munte dar nu este zapada ce v-ati lua la voi? mancare, lucruri de toate vreau sa stiu big grin

Răspuns Câştigător
| muceacitalinda a răspuns:

Buna! scuze daca am scris mai tarziu mesajul. mancare, senviisuri, dulciuri, gustari, lichide: apa, suc, ceai ce doresti. haine : daca ai spus ca nu va fi zapada ...geaca, caciula( daca vrei doar) gisme/ghete, bluze, pluovere, tricou sa il porti in locuinta, papuci, sosete. lucruri personale: lenjerie intima logic ca o sa iti iei dar iti spun si eu : chilotii, boxerii. maieu, periuta, pasta de dinti, piepten, sampon, sapun, crema daca folosesti, unghiera( daca stii ca folosesti) feion, telefon, aparat foto. scuze daca am scris ceva ce nu vei sau ai avut nevoie. scuze daca am ajuns intarziat cu mesajul. funda daca consideri :*

| Crisuu20 explică (pentru muceacitalinda):

Mersi mult! Sa vedem ce raspunsuri mai apar pana vineri si daca nu sunt bune, ai funda de la mine tongue big grin

| Crisuu20 explică (pentru muceacitalinda):

Nu nu ai intarziat cu raspunsul excursia este pe 7 aprilie deci mai este putin mersi oricum

| muceacitalinda a răspuns (pentru Crisuu20):

mersi, tu decizi, eu am vrut doar sa te ajut

| muceacitalinda a răspuns (pentru muceacitalinda):

Aa si distractie placuta in excursie :*