| elena5stefania a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu pentru a intra la bio-chimie sau stiinte ale naturii mai nou la ce trebuie sa dau bacul? ce materie fac la liceu? as vrea sa stiu totul...ai inca ceva cel mai bun liceu cu acest profil din craiova tragul jiu ar fi? dau fundita la cel mai bun raspuns URGENT

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Dai bac la romana, mate(mai usor decat cei de la mate info) si bio/fiz/chim/info
faci materiile obisnuite cu mai multe ore pentru obiectele reale.succes! :*