| Mada_Mays_1994 a întrebat:

Buna TPU :* as vrea sa stiu totul despre Liceul Militar. daca conteaza media foarte mult, probele, cum este acolo. ce pot iesii apoi. absolut totul daca se poate :* Fundista la cel mai bun raspunswinking

2 răspunsuri:
| Bixuuuuuu a răspuns:

Daca dai la liceul militar poti sa ajungi in armata sau chiar poti sa te faci profesoara de sport.happy..Si media nu e asa de importanta ..mai ales la licee de genu cum e al tau..si probele nu sunt asa grele..alergari sarituri..etc Si acolo vei face sport..si e foarte bine pentru sanatate si corp. Funda? smug

| gregoire a răspuns:

Ca sa treci proba trebuie sa ai conditie fizica buna, si mai este si examenul medical care este foarte amanuntit (si costa mult), ai camin gratis, dar daca ramai corijent sau repetent trebuie sa achiti toata sederea pana in acel moment, si mai sunt si profesorii severi laughing