| smântână a întrebat:

as vrea sa va intreb daca la profilul st. sociale si la profilul filologie am de ales intre engleza si franceza la teza.deci daca vreau pot alege franceza pentru a da teza?

2 răspunsuri:
| adddaa a răspuns:

Eu am auzit ca s-ar da teza din limba 1 (adica din cea pe care ai facut-o prima) si ca daca alegi una trebuie sa dai teza la ea in ambele semestre. big grin

| smântână explică:

Si mai am ceva de adugat...imi pot schimba limba deci dau pe sem 1 la french si pe 2 la engleza de exemplu...se poate?