| gago a întrebat:

Buna TPU...as vrea sa vad parerile voastre

care credeti ca este mai bun liceul, Emanuil Ungureanu sau Henri Coanda din Timisoara

funda

9 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Nu conteaza care liceu e mai bun, totul tine de tinewinking Sunt cazuri in care copii de la cele mai bune licee au ajuns sa sape santuri, iar copiii de la liceele slabe care au vrut sa invete au ajuns directori

| gago explică (pentru kidy00):

Mai,nu m-ai inteles.Eu vreau sa stiu care e mai bun...profesori,scoala thinking

| kidy00 a răspuns (pentru gago):

Da! Dar nu conteaza! Conteaza sa inveti tu! Bafta! happy

| gago explică (pentru kidy00):

laughing ok.

| andreirapid a răspuns (pentru kidy00):

Care ma?

| andreirapid a răspuns:

Poli si rapid se iubesc la infinit! Nu stiu de niciunul dintre liceele alea, mai bine cauta elevi/boboci la acele licee, iti vor spune ei ce e bun si ce e rau happy

| xRelax14 a răspuns:

Depinde si de profile, dar dupa mine Coanda! big grin

| gago explică (pentru xRelax14):

De ce Coanda?

| xRelax14 a răspuns (pentru gago):

Are profil mai bun si profi cat de cat buni, am doi prieteni acolo care au luat bacu anul asta, amandoi, fara probleme! ...depinde si de tine acuma, unde vrei tu, faci cum vrei!