| Zaida1998 a întrebat:

Bună TPU.
Astăzi, 6 iulie, s-a susținut proba la limba română. Mâine se susține aceiași probă? Astăzi toți au dat proba asta? Cei care nu au dat-o azi o pot da mâine?

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Fiecare isi elev sustine proba la data si ora la care a fost programat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua, potrivit ministerului educatiei, se poate sustine in 2-o zile.
https://www.edu.ro/sites/default/files/calendar%20BAC%202017_0.pdf
Fiecare cum este programat dupa nume, poate te mai poti incadra si tu, daca zici ca nu ai fost.

| Mesmjkkk a răspuns:

Iunie*