| Anonim20292 a întrebat:

Astazi am avut simularea la matematica.Am vrut sa va adresez o intrebare:
Daca ai pus foile de examen una in alta,iar una nu este semnata, nu o ia in considerare?
Pot depune contestatie din acest motiv?

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Foile cu rezolvari nu se semneaza din cate stiu, ci se numeroteaza. Se semneaza prima pagina dintr-un set de pagini cu rezolvari. In cazul in care nu ti-e semnata acea pagina, e foarte posibil sa nu iti ia in considerare ce ai scris acolo. Dar, avand in vedere ca e simulare, probabil ca se va trece cu vederea de acest incident. Fii mai atent pe viitor. Contestatie la simulare nu se poate da oricum, fiind corectate (din cate stiu) de profesorii din scoala.

| Anonim20292 explică (pentru AC4S4):

Oh,multumesc.Este ok daca se corecteaza la mine la scoala.Multumesc din nou!

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Pe vremea cand am dat eu se semna fiecare foaie in parte in patratul de sus care se acopera. Daca nu o semnezi, e ca si inexistenta, asa ca ai grija cand vei da examenul