| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Azi la scoala dirigintele ne-a intrebat ce activitati extrascolare sa facem. Voi ce activitati imi recomandati sa ii spun sa facem?

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Drumetii montane! Cred ca v-ar place tuturor, ati face miscare si ati avea de cistigat din multe puncte de vedere(sudarea grupului, cunostinte de geografie, zoologie, botanica, orientare,
citirea unei harti.etc.)

3 răspunsuri:
| babygyrl a răspuns:

Excursii, parteneriate cu alte scoli, cursuri de dans, cercuri de lectura, concursuri pe scoala sau intre scoli, tabere, proiecte despre diferite locuri multe poti face. fundita?

| snowflake a răspuns:

In cazul asta, ai minti tongue, nu-i frumos happy

de ce nu incerci sa le si faci?
-plimbari in parc
-iesire la un film sau teatru
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vizionări de spectacole, vizite la muzee, urmate de o masă la McDonald sau o prăjitură la o cofetarie, excursii, "petreceri " lunare, la care să fie sărbătoriţi copiii născuţi în luna respectivă, serbări frumoase, complexe şi bine pregătite, de Crăciun, 8 Martie şi de sfârşitul anului şcolar, o echipă de teatru, colaborări cu organizaţii pentru copii cum ar fi "Salvaţi copiii".
Şi te aştept pe lecturirecenzate.ro Vino, o să-ţi placă!