| aandreutsaa a întrebat:

cand avem vacanta de paste si ca? adica de cand pana cand? dau funda repedee

5 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Vacanta de Paste incepe din 7 aprilie si tine pena pe 22 aprilie

| Vichtory a răspuns:

De pe 24 aprilie pina pe 1 mai.

| Giulia97Anna a răspuns:

Vacanta de Paste incepe pe 7 aprilie, pana pe 22 aprilie, dar cand incepe vacanta pe 7 aprilie o saptamana mergem la scoala pentru anumite festivitati concursuri, stii tu cred ca ai auzit de "scoala altfel".

| vali1985 a răspuns:

Vacanta incepe pe 7 aprilie si se termina pe 22 aprilie.

| oana1 a răspuns:

Bună.
Și până la urmă, uite programa completă :
http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013
Pa, pa.