| Bianca258 a întrebat:

:* Candidez la Consiliul Elevilor si as vrea sa va cer ajutorul! Nu imi puteti spune niste idei pe care le-ati folosit voi sau care vi se par OK, v-as fi foarte recunoscatoare! Thanks!:* Si sa nu uitam FUNDOI la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Juncu_Raluca_1993 a răspuns:

Din moment ce candidezi la Consiliul Elevilor inseamna ca in mod normal stii ce ai vrea sa schimbi sau ce activitati benefice ai vrea adaugi pentru tine si colegii tai. Trebuie sa te gandesti in functie de ce consideri tu ca ar vrea elevii sa existe in scoala lor.
Poti de exemplu sa organizezi mai multe concursuri sportive ( asta in cazul in care nu se prea pune accent pe asta ) sau poti sa organizezi workshop-uri sau concursuri de dezbatere o data pe luna cu diferite teme, excursii, conditii mai bune de studiu etc.
Exista o multime de idei, trebuie doar sa te gandesti la cele mai potrivite :*