| DeliNes a întrebat:

ce-mi puteti spune despre facultatea de sociologie din Bucuresti? Ma intereseaza in particular specializarea in resurse umane.
Cum este facultatea? "Merita"? Profesorii sunt buni? Se da examen la admitere?

3 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui, sociologie ..nu cred ca exista socologie.

| DeliNes explică (pentru gheorghe699):

Da, am facut o greseala, bineinteles ca am vrut sa spun sociologie

| gheorghe699 a răspuns (pentru DeliNes):

Te rog sa ma scuzi, nu am incercat sa te ironizez ...referitor la 'cestiune", facultatea de resurse umane, sigur ca merita sa o frecventezi, sa o faci, dar nu are asa un domeniu larg de.a profesa.