| Lifegreen a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa am studii in domeniul artei (la desen) ca sa poti intra la Universitatea De Arta Bucuresti, sectia Foto? Mentionez ca din pacate nu sunt talentata la desen sad FUNDA pentru cel mai bun raspunswinking

3 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Nu stiu daca trebuie sa ai studii in domeniul artei, dar sigur trebuie sa ai ceva talent, altfel va fi greu

| sspyddy a răspuns:

Nu cred ca ai sanse nu vreau sa te descurajez dar sa stii ca trebuie sa le ai un pic cu desenu tu te duci acolo sa iti dezvolti abilitatea de a desena si sa inveti multe chesti noi dar elementele de baza trebuie sa le sti si iti trebuie indemanare dar fa o incercare nu te mananca nimeni succes big grin

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nici eu credeam ca nu am pana am ajuns sa iau lectii si a fost super.acum desenez destul de bine si de ce nu ajuta