| M2ryus a întrebat:

Buna TPU.Cu media 8.20 in ce licee de economic sau turism pot intra in acestan. Funda

Răspuns Câştigător
| AndreiAndrei123123 a răspuns:

Buna,eu iti recomand sa intri la turism.Deoarece un licee de 8.20 la economic sunt slabehappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde in ce judet esti. dar o sa conteze si media de la examen in cazul in care esti in clasa a 8 a. Asa ca nu iti face planuri dinainte.Sunt foarte multe licee cu asest profil dar nu toate sunt bune. In Constanta este liceul Carol 1, un liceu foarte bunwinking

Succes