| Annndddreeeeaaaaa a întrebat:

Bună TPU, cum am spus in ultima intrebare azi am avut teza. Dirigintele ne-a dat 4 exercitii din numere cu virgula si patrat perfect. Din cate stiu teza e recapitulare, iar dirigintele a dat doar asta. Nu sunt proasta deoarece este a5-a teza. Eu nu pot sa il inteleg, asta vine la scoala pentru bani?

Răspuns Câştigător
| Avocado7 a răspuns:

Majoritatea profesorilor fac asa.In clasa fac exercitii foarte grele iar la teza dau ceva usor.Asa ca de acum daca mai inveti incearca sa te axezi pe lucrurile esentiale nu sa te complici.Sa stii teoria sa sa stii sa o aplici.

| Annndddreeeeaaaaa explică (pentru Avocado7):

Nu a facut niciodata asta

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

E liber sa dea ce vrea la teza