| Erin28 a întrebat:

Buna TPU!
Cum arata aceste ultime zile de scoala inainte de sarbatori? Mai faceti orele la scoala? Eu una nu prea am mai facut cine stie ce inca de saptamana trecuta.

6 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Scoala si iar scoala, dam teste, lectii noi pana in ultima zi.

| Erin28 explică (pentru florin926481f):

Noi nu. Si mai sunt si in clasa a 12 a. As fi vrut sa mai merg macar sa fac niste teste de bac. La noi de vinerea trecuta nu se mai fac ore.

| Genevaaa a răspuns:

Zilele astea ne mai pun note, dăm teze si teste. Insa in ultima zi am veni degeaba zic eu, ca nu mai avem ce face

| Erin28 explică (pentru Genevaaa):

Nu stiu cum este la alte scoli, dar noua ne-au spus sa nu mai venim de maine la scoala. Adica, ar mai fi cam 3 zile. La scoala mea nu am mai facut ore de azi, si nici nu mai mergem la scoala maine, miercuri si joi. Apoi incepe vacanta.

| Genevaaa a răspuns (pentru Erin28):

Oo misto, vacanta mai multa

| Erin28 explică (pentru Genevaaa):

Asa este.