| Șosețică a întrebat:

Cum sa fac sa imi intre mai bine lectia la bio in cap laughing
Ca maine am test, iar eu nici macar nu stau acum in ro si trebuie sa invat totul intr'o limba straina...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salvare mea era ciocolata. Du-te și cumpără o ciocolata și mănâncă în timp ce înveți.
Bafta

2 răspunsuri:
| aLL3xandra97 a răspuns:

Daca maine ai test si nu ai chef de invatat incearca sa faci un rezumat lectiei si sa-l scrii pe telefon happy

| annn a răspuns:

Ti-as sugera un dictionar. sau daca nu prea ai chef, google translate