| anonim_4396 a întrebat:

big grin As dori un site unde sa fie definitiile la GEOMETRIE dar si cu desen. [adica q drepte concurente bla, b lalaughing ] Va rog mult ajutati-ma. Bineinteles funda celui mai bun raspuns. Multumesc anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Cel mai bun site posibil
http://www.mateonline.net/geometrie.htm

spor la invatat:))

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Allrc24):

Multumesc mult:* A daaalaughing si funda am dat`o fara sa vreau [stiu pare aiurea ] in fine un moment de neatentie laughingpentru ca tie vroiam sa ti`o dau dar in fine ti-am dat vot inteligenthappyOf doamnee deja ma doare capu`doar cand vad site`urolling on the floor)!

| Allrc24 a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Nu este nicio problemahappy.se mai intampla.multumesc si pentru votlaughing o zi buna in continuarehappy

| ピンク a răspuns:

Esti a VI-a? ce dragut...stai sa vezi geometria din a XI-a...:o Ti se face rau laughing