| xxy12 a întrebat:

Daca anul trecut s-a intrat la un profil cu 9.16 si media aceasta a fost pe locul 239 in ierarhie, sunt sanse sa intru la acelasi profil cu media 9.57, media mea clasandu-se pe locul 174 in ierarhie?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse foarte mari ca tu sa intri la acel profil pentru ca desi mediile au fost mai mari anul ăsta este imposibil ca media sa fi crescut atat de mult incat sa treaca de 9.57
Deci cu siguranta vei intra

| Perkoz a răspuns:

Depinde de rezultatele de la evaluarea nationala de exemplu daca anul acesta nu sunt ni te chiar asa mari mai baga pe profil si cu medii mai mici ca sa ocupe locurile si invers dar după parerea mea poti intra fara griji chiar daca nu pe acelasi loc poate