| Fineness a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti un profil la liceu, care ar fi acela si de ce?
Fundita!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice, diploma mă interesează.
Pa, pa.

| Amorezatul a răspuns:

Eu am ales unul tehnic pentru ca sunt baiat si este mai practic, l-am pus primul pe lista si nu am avut niciu-un dubiu ca nu voi intra. Lucrurile practice sunt mult mai utile in viata, iar asta se vede si in cariera. In mare parte ai sa vezi ca nu conteaza atat de mult liceul, profilul ci faptul de a nu a trece ca voda prin loboda prin el. Invatat si distractie. Intrebarea e, tu ce alegi? S

| Reigns a răspuns:

Eu sunt pe a 8-a si vreau la liceul economic, profil contabilitate. Nu stiu de ce, poate pentru ca ma atrage matematica happy.

| Marius151 a răspuns:

As alege profilul "scoala vietii".

| Oanny a răspuns:

Orice altceva in afara de mate-info.Crede-ma,sunt a 10-a la mate-info, m1 si ma ucide matematicalaughing

| ShowTim3 a răspuns:

Profilul filologie, pentru ca e cel mai usor si poti sa iei bacul fara probleme (si pentru ca nu imi trebuie mate,chimie, fizica, biologie in viitoarea cariera )
Asa am si ales profilul de filologie, sunt la liceu, si e foarte bine, desi dau teza la latina, fac 2 ore de latina si nu e chiar greu, si scap de mate,info,chimie,fizica, unde imi vine sa ma spanzur ce am, in schimb fac logica, filozofie, psihologie, sunt materii plictisitoare rau, da nu trebuie sa tocesti la ele sa iei 10.

| AllyRozy a răspuns:

As alege sa merg la filologie happy

| anamicutza a răspuns:

Eu as alege profil economic deoarece de acolo poti sa mergi la orice facultate vrei si chiar daca nu mai mergi la facultate poti sa-ti gasesti un job ft usor...