| David007 a întrebat:

daca as lua engleza de la inceput din clasele mici pana cam in clasa a 7 a cum ar trebui sa incep si sa continui? mentionez ca stiu timpurile def si formele dar nu stiu cum sa aplic.

1 răspuns:
| maria20133 a răspuns:

Nu sunt foarte sigura, insa eu in locul tau mi-as cumpara cate o culegere de engleza pentru fiecare an. Insa una in care exercitiile sa aiba si exemple dupa care sa ma pot ghida.
Desi este o varianta putim cam costisitoare te-ar ajuta cu siguranta.