| hugme a întrebat:

Daca nu trec la matemaica acum si raman corigenta si daca nu trec nici in vara se poate sa raman repetenta?

Răspuns Câştigător
| AlexBaa a răspuns:

Buna din nefericire daca ramai corigenta si nu treci nici la vara ramai repetenta Asa ca spor la invatat:* si ia sa vezi ca treci happy

6 răspunsuri:
| cookyeh a răspuns:

Da, daca ramai si apoi nu treci nici corigenta ramai repetenta 100%.

| marry97 a răspuns:

Daca nu treci nici in vara sigur ramai.

| veninosu77 a răspuns:

Da este 100% sigur ca ramai repetenta daca nu treci de o corigenta la vara sad, funda?>big grin

| Si_Atat_Alex_1996 a răspuns:

Pai ca sa ramai repetenta iti trebuie 4 medii la care are ai ramas corigenta, deci nu ramai repetenta

| Pawesome a răspuns:

Nu se poate, ci e sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti fa griji, n-au nici profesorii chef sa stea dupa tine la toamna. te trece pana la urma