| deutzzzbaa a întrebat:

Daca vreau sa dau la liceul tehnologic Al. Ioan Cuza, in Slobozia (jud Ialomita) La filiera tehnologica, profilul servicii, la turism si alimentatie...cam cu ce se ocupa? Sunt foarte indecisa si am mai pus deja in jur de 3-4 intrebari de genul pe licee diferite... vreau sa am cat mai multe posibilitati. FUNDA celui mai bun raspuns. big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Specializările ( calificările ) sunt următoarele :
"Tehnician în turism
Tehnician în hotelarie
Tehnician în activitaţi de comerţ
Tehnician în gastronomie
Organizator banqueting" - vezi pag. 2 din Anexa 1 de la linkul :
subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Legislatie/Ordin_4800-31-08-2010.zip

Toate cele bune.