| Andrei1859 a întrebat:

Bună TPU! Dacă vreau să fac o facultate în Cluj și dacă nu prind locuri în sesiunea de toamnă și dau în alt oraș (de exemplu București) pe același profil, după un an de zile, mă pot transfera înapoi la Cluj din anul 2?

5 răspunsuri:
| Loghin0Mihai19 a răspuns:

Si? ai aflat vre un raspuns? si eu am o intrebare asemanatoare pusa dar nimeni nu mi-a raspuns. deocamdata

| Loghin0Mihai19 a răspuns:

Logic ar fi sa se poate dar habar n am. daca aflii ceva. poti sa imi lasi si mie mesaj? Si eu daca aflu ceva o sa te anunt

| Andrei1859 explică (pentru Loghin0Mihai19):

Sigur. Așa a zis și sora mea, că în principiu ar trebui să se poată dacă se mai fac locuri la cealaltă facultate.

| recedan a răspuns:

Da poti sa te tranferi in alt oras